Godt nytt år!!Avgårde til nyttårsmiddagGodt nytt år alle sammen!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Godt nytt år!!Avgårde til nyttårsmiddagGodt nytt år alle sammen!
Godt nytt år!Godt nyttår dere![]()
Hvem har skrevet det?Uff, nå føler jeg meg som en dårlig mamma. Det var kanskje ikke ment slik fra personen som skrev, men jeg forstår at jeg gjør mye feil fra et pedagogisk syn overfor hvertfall datteren min som nærmer seg 3. For en kjip følelse![]()
Hjernerystelse og Skjermforbud.Satse på at hun er tilbake ja![]()
Masse god bedring snuppaHelt elendig , ble kraftig hjernerystelse så her er det hvile som gjelder
Vi ble noenlunde enige om å være uenigeHvem har skrevet det?![]()
TakkMasse god bedring snuppa![]()
Du tror det jaHjernerystelse og Skjermforbud.
Men tipper hun skravler seg opp til å kvalifisere til premien fra småkassen på topp 100 likevel![]()
Siste update jeg hsr sett lå du to innlegg bak meg, som slett ikke har Skjermforbud og absolutt kommer til å skravle over 700, så.. JaDu tror det ja
Har vel knapt nok hatt 700 siste mmd tror jegSiste update jeg hsr sett lå du to innlegg bak meg, som slett ikke har Skjermforbud og absolutt kommer til å skravle over 700, så.. Ja![]()
Du endte på 884 i desemberHar vel knapt nok hatt 700 siste mmd tror jeg
Hadde dere det fint i går?Godt nytt år!!![]()
Stille og rolig her hjemmeHadde dere det fint i går?
Er det vi har gjort de siste årene og, men i går ble det nyttårsfest med familien gettStille og rolig her hjemmekoselig i grunn
![]()
Koselig med familiekveldEr det vi har gjort de siste årene og, men i går ble det nyttårsfest med familien gett