Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Fine ønsker! Har du tenkt på noen spesifikke sprinkelseng? Vi trenger en og, der en kan legge ned ene siden.Edit: (da jeg angret litt på det jeg skrev)
• ull
• puttekasse
• penger (egentlig til opplevelser, men svigers og min familie vil helst at pengene går til barnet når hun blir 18)
• penger til sprinkelseng (har bedside crib nå)
• lekematter (sånn skumgummi pusle brikker, har en pakke men ønsker oss så vi kan bygge større
Torsten sprinkelseng. Syntes den konverterte greit til barnesengFine ønsker! Har du tenkt på noen spesifikke sprinkelseng? Vi trenger en og, der en kan legge ned ene siden.

Enig! Jeg fant bl.a. et paw patrol fly til yngste tantebarnet som elsker alt som har med paw patrol å gjøre!Har kjøpt mye brukte julegaver , sååå mye fint som folk selger![]()
Jeg ønsket meg brukt og praktiske gaver til navnefesten, så vi fikk en del der. Ellers så kjøper ene søsteren min og mamma mer brukt, vi inspirerer hverandreEnig! Jeg fant bl.a. et paw patrol fly til yngste tantebarnet som elsker alt som har med paw patrol å gjøre!
Syns ellers det er vanskelig å få mange (ca alle) i familien å gi brukte gaver, Selvom jeg sier at vi synes det er greit. Har du snakket med folk om det, eller begynte du bare å gi brukt?


Ellers står dette på ønskelisten:
Fine ønsker! Hva er en kjøkkenhjelper?Kjøpte en liten ting hun trengte bareEllers står dette på ønskelisten:
- Bordfolk eggeglass fra Lucie Kaas med bokstaven S (jente)
- Nattpose 6 mnd +
- Harry Potter illustrert utgave bok 3 og 4
- Kjøkkenhjelper/læringstårn til å delta på matlaging, gjerne i lyst tre (eik-ish)
- iPad + ipadfeste til bil
- Toalettveske
Men da hun har en to år eldre søster, trenger hun jo virkelig ingenting egentlig![]()