I morgen begynner endelig

Er så glad for at jeg så på det. Jeg har vært så kvalm og dårlig nå og syntes så synd på meg selv. Etter å ha sett dette tenker jeg at jeg skal prøve å være mer positiv. Jeg er tross alt vært heldig som kunne bli gravid på "normal" måten. Det er litt av en prosess de må gjennom for å kunne få adoptere, og den gleden de viste da de fikk den etterlengtede tlf var nok til å få meg til å gråte. For ikke å snakke om da de ringte rundt for å fortelle. Da ble det hulking her :-/


Sent from my iPhone using BV Forum
 
Jeg grein som en unge når jeg så på.

For en tung prosess og for en fantastisk måte å få barn på <3
 
Jeg skal se! Har satt på opptak sia det er midt i legginga til vesla xD

Så første episoden og satt bare å tørka tårer. Fantastisk serie. Gleder meg allerede til neste episode!


Lillegull 070414 :D
 
I kveld kl 22.30 tror jeg :-) Absolutt verdt å se :-)


Sent from my iPhone using BV Forum
Dytter på denne. Har satt på opptak iallefall :)

25 uker <3
 
Så episoden isted..... Gråter bare jeg tenker på det :p
 
Tåreeeeer!!!

Sent from my GT-I9195 using BV Forum mobile app
 
fantastisk flott serie som åpner alle tårekanaler hos meg :-)
 
Har satt det på serieopptak:)
 
Veldig fin serie :) tårene sitter løst! Også følges det opp med kampen for livet på tv2 etterpå, og tårene sitter like løst!
 
Veldig fin serie :) tårene sitter løst! Også følges det opp med kampen for livet på tv2 etterpå, og tårene sitter like løst!
akkurat samme her, går og venter på onsdag hver uke :-)
 
  • Liker
Reactions: BMC
Back
Topp