Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Forrige svangerskap hadde jeg moderat til alvorlig svangerskapskvalme fra ca uke 5 til jeg var ca 4 mnd.
Denne gangen har jeg bare vært litt småkvalm når jeg tar oppvasken, ifm noen måltider (takla ikke å spise lam i går), og hatt lett tendens til brekninger ved tannpuss. Er 6+3 i dag (ble satt tilbake 10 dager på TUL ift menstermin). Veldig spent på hvordan det utvikler seg videre, eller om jeg slipper billigere unna denne gangen.
Er i dag 6+4, og har de siste par dagene blitt mer og mer kvalm. Kjørte en svingete vei i går, ble bilsyk og måtte stoppe, noe jeg ikke pleier å bli ellers. I dag er første dag hvor jeg har kjent på kvalme opp til flere ganger allerede, så er jo spent på om dette eskalerer, eller om det blir såpass håndterlig fremover!
Jeg er 7+6 og er bare små uggen. Jeg er generelt ganske mye kvalm til hverdags foruten graviditet pga mye matintoleranse, så jeg tror jeg kanskje er dårligere enn jeg tenker, bare at jeg er vant til det. Usikker, men tror det kan komme når som helst eller aldri. Får håpe du slipper unna