frodigkvinne
Andre møte med forumet
ORIGINAL: Bouncy the Butthead Slayer
ORIGINAL: frodigkvinne
ORIGINAL: Bouncy the Butthead Slayer
ORIGINAL: frodigkvinne
ORIGINAL: Bouncy the Butthead Slayer
Det spørs om det ikke er for sent, men jeg kan ikke unngå å legge merke til at du skriver at han har vært der for deg og hjulpet deg uansett hvordan du har vært mot ham. Jeg ville gjort alle evt. nødvendige endringer i oppførsel og måte å behandle ham på som første forsøk på å få ham til å ønske å bli.
jeg prøver men er ikke så lett når han ikke elsker meg.... og han har også innrømmet å vært bettat av andre.... [:@] og nå vil han ikke leke med meg heler så da blir det vanskelig... hvordan skal jeg få det til når han kun ser på meg som en vennine??
Har du tenkt på hva som startet det hele? Nå vet ikke jeg hva du har gjort eller hvordan du har oppført deg, men jeg får unektelig inntrykk av at du ikke har vært så OK mot ham. Rett for all del på meg hvis jeg tar feil. Hvis du i tillegg krever at han skal elske deg for at du skal kunne oppføre deg bra mot ham så er det ikke rart at han sliter litt.
han må da tåle at humøret mitt svinger.... er da helt normalt det.... han mener at kjefting er helt uakseptabelt, og hver gang jeg blir sint da vil han ikke prate mer.... svarer bare at han ikke "gidder å diskutere mer", og vil bare vente "til et mer passende tidspunkt"...... hva mener han?? vil han at jeg skal oppføre meg så får han også høre på meg når det passer meg og ikke bare når det passer han.... eller??
Tja, han mener vel at han vil vente til du ikke er i kjeftemodus, kanskje? Jeg gidder i alle fall ikke å høre på folk når de kjefter på meg - hvis de har noe å si så får de si det på en normal måte.
Jeg vet ikke, jeg får kanskje inntrykk av at du ser det hele veldig fra ditt eget synspunkt, og at du har vansker med å ta hensyn til ham (tenker på det at du ønsker at han skal elske deg - uansett hva det måtte koste ham, og at du vil ha sex med ham uansett hva han føler for deg).
I alle tilfelle så er det veldig vanskelig å si noe eller gi råd om en situasjon når du ikke skriver mer enn noen få setninger om noe som tydeligvis er ganske sammensatt. Hvis du utdyper litt mer så kan det kanskje være enklere for oss å se hvordan du står i det.
Han sier han ikke kan styre følelsene sine så mye, og at det ikke er lett for han å finne gode følelser for meg når jeg oppfører meg slik. Jeg ser på det som utroskap at han ikke har slike følelser for meg..... han derimot ser ikke det på samme måten.... han sier at følelsene kan han ikke styre så mye, men handlingene styrer han.... jeg vet at jeg kan stole på ham.... men når jeg spør om han blir betatt av andre enn meg, svarer han at det gjør han, men han har valgt meg og så lenge jeg behandler ham og ungene fint så vil han være der for meg.... "han sier han er møkk lei av meg nå....." og at jeg må forandre meg..... men hvordan skal jeg klare å forandre meg når han tenker på andre?? og for noen uker siden når ungene hadde lagt seg slo han knyttneven i bordet og kallte meg en "JÆVLA HURPE" knurret og gikk ut.... så anklager han meg også for å være sykelig sjalu, og at jeg ikke har rett å kjefte på han.... men at jeg MÅ snakke med innestemme om jeg skal snakke med ham eller ungene.... og at eventuelle diskusjoner får vente til ungene har lagt seg, og at vi må diskutere uten å kjefte.... for det "gidder han ikke".....
