Hvor mange adventsstjerner har dere?

Var det opp til meg skulle vi hatt ei i hvert vindu ;) men mannen syns det blir litt overkill. Så vi har ei på kjøkkenet og ei stor i stua, pluss ei stor i gangvinduet og så har mini ei på soverommet. Har også sånn lysgardin i gangvinduet nede, og et piltre med lys i det andre stuevinduet. Har ikke fått ordna noe utendørs ennå, men har noe klart som skal henges opp.
 
Ingen, men ønsker meg en til kjøkkenet, en til hvert soverom og gjerne en i stuen også :happy:Det er så koselig:happy:
 
Har 3 oppe, og mangler plutselig en krok i kjøkkenvinduet for å henge opp der. [emoji28]
 
Vi har to stjerner og to adventstaker[emoji301]
 
6 [emoji849][emoji23] har to sånn «vanlige» som står på kjøkkenet, så litt forskjellig rundt om her :-) har lyst på flere egentlig, kunne hatt en i hvert vindu!
 
Vi har en som vi bruker i jula, ellers har vi tre hvite stjerner uten lys som vi tar frem under ramadan [emoji4]
 
Vi har en. Har ikke så mye pynt til jul og advent. Vi har frem til i år bodd i en bitte liten leilighet å der var det ikke plass til slikt [emoji29]
 
Vi måtte kjøpe oss en til på lørdag, så nå har vi to. Det er første jul i nytt hus, og vi ble begge smågal av asymmetrien som oppsto da vi hengte opp stjerne i det ene vinduet og det andre vinduet var tomt.
 
En "ordentlig" julestjerne, og en stjerne som er mer som en snøkrystall. Og så har vi to adventsstaker.
 
Back
Topp