Hvor lang permisjon

Vi har ikke bestemt oss for 80 el 100% dekning enda. .. men jeg er vel hjemme fulltid til 10 august. Så arbeider jeg 2-3 dager i uka deretter. Når vi tar bhg start vet vi ikke- men gjerne jan 16 hvis det går :)

Sent from my GT-I9295 using BV Forum mobile app
 
Satser vel på barnehagestart i januar 2016, håper vi får plass da :)

Sent from my GT-I9300 using BV Forum mobile app
 
Jeg blir å ta ut 100% lønn, så det blir den korteste permisjonen!
Vet ikke hvordan det blit med bhg plass enda da, så mulig jeg må ha ulønnet perm en stund også?!
 
Vi tar nok den lengste med 80% lønn, og muligens ulønnet perm noen mnd, aller helst så vi kan starte i bhg etter sommeren. Jeg syns det var for tidlig med bhg start når Lillemann var 1 år. Det gikk mange 1 åringer i bhg hans da han startet og jeg syns det var forferdelig å hente han når det gikk masse små små barn og gråt og ikke hadde det greit nesten hver dag da jeg hentet. Fikk meg til å spørre meg : hvem gjør vi dette for?


1. Mann skal bli storebror
 
Her blir det 100% dekning så tror jeg regnte meg ut til å begynne september 2015 medregnet 4 uker ferie:/ så får mannen ta sin del, og hvis vi ikke får bhg plass tar vi det da. .

Sent from my GT-I9505 using BV Forum mobile app
 
Back
Topp