Hvor går grense til utroskap?

Hadde dere klart å være sammens med en fra feks England der de har kultur i å kysse venner.. I våres kultur blir d fort sett som utroskap..

Har vært sammen en ire, hvor kulturen er mye av det samme. Ikke noe problem med det, så lenge man vet at det ikke er andre følelser inne i bildet.
Men dette er vel stort sett på kinnet da. Aldri møtt noen som har for vane å kysse andre på munnen, hverken engelskmenn eller irer. Det hadde jeg nok ikke likt.

Var i Irland for å hente noen ting som eksen min hadde oppbevart for meg, og da jeg møtte ham fikk jeg et kyss på kinnet. Følte meg litt småbrydd, men min nåværende samboer reagerte ikke på det, som stod rett ved siden av meg, og vi tok alle tre noen øl sammen den kvelden.
 
For oss går grensa der du ikke lenger tør/kan fortelle partneren din om det du gjør.
 
Back
Topp