Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
må få en liten baby jeg også, da, hvis de har nok da disse storkene???
Begynner å lure litt på om det bare er lureri, kanskje jeg ikke er gravid??? Er det kanskje bare UANTE mengder luft i magen som vokser og beveger seg...hmmm[8|]
Jeg og er helt klar for å få ut baby. Får ikke gjort noenting om dagen, bare venter på at baby skal komme og at livet kan gå videre. Er fastklemt i en liten tidsboble føles det ut som... GI MEG EN STORK !!!!
Skulle gjerne hatt en stork hit også. Vil at det skal skje noe mer enn bare vonde kynnere!![:'(] Kunne de bare bli, og bli til noe mer enn bare å dabbe bort liksom..[&o] Blir sliten av det.
Men men, har jo 12 dager igjen til term, så må vell smøre meg med tålmodighet litt til [8D]