Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
ORIGINAL: msluna
Har en Miele, er kjempefornøyd. Foreldrene mine som sa vi skulle prøve Miele, de har hatt en Miele støvsuger i minst 20 år, og den er fortsatt veeldig bra:)
ORIGINAL: ohBaby!
har en miele,kanooonbra! og denneden er geniaaaaal
ORIGINAL: Pappa til Andrea
ORIGINAL: smash
Jeg har denne! Den koster 33,000.
http://mamma-anette.blogspot.com/2010/05/min-nye-geniale-stvsuger.html
Jeg er alltid skeptisk til slike dyre støvsugere, pga at de fleste ikke inneholder komponenter som forsvarer prisen, så jeg googlet litt og finner følgende:
Ett bilde av en støvsuger som i mine øyne er identisk til din, men sikkert påstemplet ett annet merke, som er ofte benyttet i elektronikkbransjen. (Trenger ikke være noe negativt det)
Prisen på denne var 32 000,- som jeg vil si er det samme som din.
Og denne ble også testet av TV 2 hjelper deg:
Test-taper
'TV2 Hjelper Deg' har testet den kostbare støvsugeren med eksperthjelp fra Teknologisk Institutt. De sammenliknet Envirotect med en støvsuger til rundt 3500 kroner til salg i butikk, en støvsuger som også kom best ut i Forbukerrapportens test i april 2007.
Støvsugerne ble testet for sugekraft, gjennomstrømning og rengjøringsevne. Og det som burde være rått parti for Envirotect ble full seier til støvsugeren til nesten en tiendel av prisen.
- Her har det nok vært gode selgere som har lovet mer enn maskinen kan holde, sier Inger Dahl fra Teknologisk Institutt.
http://www.dagbladet.no/nyheter/2008/04/03/531452.html
Sjøl har vi en Miele støvsuger til noen få tusenlapper som vi er godt fornøyd med :)