Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Er det noen som har prøvd den shampoen de har på tvshop ? Wen ?
Sent from my iPad using BV Forum
Nettside takk?Her går det i Redken Extreme serien, og i Sebastian Penetrate shampo og balsam
Bytta til frisør produkter for endel år sia, å kunne ikke tenkt meg å bruke noe annet
I tillegg gjør det jo ikke noe å få både shampo å balsam for 150kr når man bestille fra utlandet, i stedenfor å betale 500kr her hos frisøren for samme greia
Sent from my GT-P5210 using BV Forum mobile app
Hvor på nett handler du?Nei, godt poeng det. Jeg kjøpte hos frisøren kun de første gangene, til jeg oppdaget at jeg kunne fått det mye rimeligere på nett. Hvis ikke hadde jeg neppe tatt meg råd til det. Jeg har veldig vanskelig hår da, type veldig nordisk tynt og tørt hår.
Vet akkurat hva du mener, har samme utfordringen selv. Har du prøvd redken real control? I så fall, hvilken fungerer best? All soften eller control?Bruker kun frisørshampo og -balsam, Redken All Soft samt Kérastase sin oransje serie (som toneany har lagt ut bilder av). Har langt hår med mye fall, hvert hårstrå er normalt tykt, men jeg har veldig mye hår. Hår som lett blir brusete. Butikkshampo er et mareritt for mitt hår og hodebunn og noe jeg ikke bruker. Da ser jeg i såfall ut som en støvkost etterpå.
For mitt hår er All Soft best, men dette kan nok variere litt i forhold til årstid, klimaforhold osv altså. Bruker nå stort sett bare All Soft innenfor Redken. Hehe, godt vi er flere støvkoster her inneVet akkurat hva du mener, har samme utfordringen selv. Har du prøvd redken real control? I så fall, hvilken fungerer best? All soften eller control?
For mitt hår er All Soft best, men dette kan nok variere litt i forhold til årstid, klimaforhold osv altså. Bruker nå stort sett bare All Soft innenfor Redken. Hehe, godt vi er flere støvkoster her inne.
Hahahaha! Ja, vi får sloss om æresmedlemtittelen, de av oss det gjelderHm, kanskje det hadde vært en ide å ha støvkosttreff........![]()
Sign... Venninnen min skrøt så mye av den.Bruker den define moroccan argan oil shampoo ( butikkshampo) Bruker også samme i balsam. Koster vel 50 kr pr flaske, men håret mitt er så fint og mykt lenge. Det blir ikke fett heller, andre shampooer synes jeg håret blir fett etter 1 dag.