Hva gir du mannen til jul?

  • Trådstarter Trådstarter Moderator Heidi
  • Opprettet Opprettet
Gubben får ps4.headset :)
 
Nei, si det. Hadde planene klare, men akkurat det var visst umulig å få tak i.
 
Vet ikke enda. Fått en ønskeliste, men vurderer å kjøpe en opplevelse. Feks ølsmaking osv.
 
Gps til scootern fra meg
Kompass fra rampenissen
Vanntett pose til turfra nissen
Dæhli genser og barbermaskin fra ungene
 
Noe så kjedelig som ullundertøy fra vesla og to oppladbare led arbeidslamper fra meg.
 
Har kjøpt 3 Bukser og en skjorte. Håper og tror at flere i familien dukker opp nærmere jul og trenger hjelp til å kjøpe til ham

Hvis ikke har vi felles økonomi og han trenger nye bukser og en penskjorte, så om jeg bruker 1000 eller 3000 på gaver til ham så er det penger som blir brukt ila de neste mnd likevel
 
Ny CD spiller med GPS til bilen ;)
Har en bror som jobber på delelager for bil og får rabatt, så sparer 4500,- veldig greit ;)
 
Konsertbilletter og hotellopphold :) Blir ekstra i år siden dette er siste gangen vi får tatt en skikkelig konsertdate før lille kommer til verden ;)
 
Last edited by a moderator:
Tror det blir barbermaskin
 
Er usikker. Har egentlig det meste. Men trenger bestandig nye sokker og boxere men det er da så kjedelig gave.
 
Parkas, ullvanggenser og 10 par sokker :D går mye på tur og trenger nye god klær til når lille kommer. Han får også et brettspill, men det er mest til meg selv..
 
Back
Topp