Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Fikk svar på blodprøve/ul i dag ang risiko for kromosomfeil pga jeg er 39 år. Risikoen var kjempeliten så nå vurderer vi ikke fostervannsprøve.
Heldige du!! Min var inkonklusiv så jeg måtte ta ny i dag.. Og vente på nytt i spenning... Men jeg er under 38 så måtte sende til utlandet.. Skikkelig terror med venting! Heldigvis fikk jeg lav risiko etter ul så er ikke så ille denne gangen..Fikk svar på blodprøve/ul i dag ang risiko for kromosomfeil pga jeg er 39 år. Risikoen var kjempeliten så nå vurderer vi ikke fostervannsprøve.
Uff, kjedelig å vente .Heldige du!! Min var inkonklusiv så jeg måtte ta ny i dag.. Og vente på nytt i spenning... Men jeg er under 38 så måtte sende til utlandet.. Skikkelig terror med venting! Heldigvis fikk jeg lav risiko etter ul så er ikke så ille denne gangen..