Huff...

Venternummer3

Juni12s tålmodige :)
VIP
Augustlykke 2015
MayDay2021
Lillemann er febersyk..Begynte i går formiddag med at jeg kjente han var varm; hadde 38.5 i temp i hele går. Men i dag har den vært helt oppe i 39.6 så har måttet fått to stikkpiller i løpet sv dagen..Han spiser og drikker greit heldigvis, men i kveld er han utilpass og gråter mye. Gjør såå vondt i mammahjertet:(


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uff...er så vondt når de små ikke er i form!:(
Krysser fingre for at det går fort over..
Masse god bedring!:)
 
Stakkar liten!
håper han snart blir frisk, ikke noe kjekt når disse små er syke:(
god bedring!
 
Uff... Stakkars liten! Slik hadde lillegutt det i helga! Ikke noe godt for mammahjertet nei :( Får håpe han sover det av seg i natt! Masse god bedring til gutten din! :)
 
Huff, God bedring!

Synes det er mange junibarn som har vært/er syke nå.
Godt de er såpass gamle nå i disse virustider. Hadde ikke likt å ha en nyfødt i denne perioden nei...
 
Huff, God bedring!

Synes det er mange junibarn som har vært/er syke nå.
Godt de er såpass gamle nå i disse virustider. Hadde ikke likt å ha en nyfødt i denne perioden nei...
Nei er veldig glad at vi har sluppet unna fram til nå. Men han er heldigvis ikke tett og snørrete. Kun feber og litt tørrhoste..Måtte legge han i senga vår til slutt. Like greit, føler det er tryggere igrunn. Så nå skal jeg gå å legge meg inntil den lille varme kroppen:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Håper han er bedre idag da
 
Feber på tredje dagen i dag...Han var våken en time i natt, fikk stikkpille da han hadde 39.3 i temp da..Lå og styra og kavet oppi sengen vår lenge. Måtte en flaske melk til for at han klarte å sovne igjen..Han hostet også en god del i natt, og det piper litt i brystet hans nå så vi skal en tur opp på legekontoret for å få tatt en crp om ikke annet, og så skulle legen lytte på han....Liker å være på den sikre siden!
 
lykke til hos legen og masse god bedring!

her er lillegutt blitt snørrete og syntes han kjentes litt varm ut før jeg la han nå, spent på hvordan han er når han våkner.
 
Det akkurat sånn minien her har hatt det.. Først idag det e lav temp.. Begynte på mandag kveld med 38,4 så 39 på tirsdag og på onsdag kveld var an oppe i 40,2 her opplevde eg at paracetten kun funka tonganger og det kun om morgenen.. Så me kjøpte ibux mikst.. Og gir halvparten av det 1 åringen får.. Funke litt bedre... Har ei venninna som måtte gi det pga at paracet ikke funka det spor på sønnen og ha slet veldig med tenner og annet når han var mindre...han var sutrete i hele går og litt idag.. Men håpe det e bedring nå.. Kom meg for første gang ut i solå idag... Selv om eg har vært på trim med oline på tirsdag kveld og henta hu i bhgen i går og på tirsdag..kjenne eg at det var deilig å komme seg ut...blir lat av å sitte hjemme..:p

Sent from my GT-P7510 using BV Forum
 
Huff, så kjedelig med syke småtasser :( God bedring til alle små!
 
Uff, tror dette er noe som går. Begge mine hadde 39,5 idag. Syns det er ekkelt med feber jeg. Masse god bedring til gutten din!! :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Back
Topp