G Greven av gral Forumet er livet VIP 12 Feb 2011 #1 I nærheten av Hamar. Jeg skal på jentetur i høstferien, er det noen som vet om noen velværeklinikker i hamar området?
I nærheten av Hamar. Jeg skal på jentetur i høstferien, er det noen som vet om noen velværeklinikker i hamar området?
F frøspire Forelsket i forumet 12 Feb 2011 #3 Vet ikke om noen på Hamar men kan jo ta en dags tur til Oslo. Anbefaler i så fall artesia på grand(behøver ikke bo der).
Vet ikke om noen på Hamar men kan jo ta en dags tur til Oslo. Anbefaler i så fall artesia på grand(behøver ikke bo der).
G Greven av gral Forumet er livet VIP 12 Feb 2011 #4 ORIGINAL: lillesiv Vet ikke om noen på Hamar men kan jo ta en dags tur til Oslo. Anbefaler i så fall artesia på grand(behøver ikke bo der). Takk for svar[:)] Men det blir litt unødvendig langt i fra hytta, da vi reiser for å komme vekk noen dager[:)]
ORIGINAL: lillesiv Vet ikke om noen på Hamar men kan jo ta en dags tur til Oslo. Anbefaler i så fall artesia på grand(behøver ikke bo der). Takk for svar[:)] Men det blir litt unødvendig langt i fra hytta, da vi reiser for å komme vekk noen dager[:)]