Hikke

hikker ofte her også, gjerne når jeg skal slappe av eller legge meg:p
 
Såpass ja, her har det bare vært litt innimellom, men i gjengjeld da, så er hun veldig aktiv så fort jeg ligger/sitter stille.. Var på en undersøkelse, siden jeg synes hun var så uvanlig rolig og at jeg kjente lite spark. Fikk til svar at hun bevegde seg mye... Så ja, da tenkte jeg bare: du skulle sett hu til vanlig du!
 
Aner ikke om hun hikker... Eller jo. Hun hikket på 3D UL, men det kjente jeg ikke. De andre bevegelsene vi så kjente jeg. Men mulig det er pga morkaken eller no. Eller at jeg bare ikke vet at det jeg kjenner er hikking :P
 
Min begynte å hikke først for et par uker siden. Eller dvs, jeg begynte å merke at han hikka først for et par uker siden. Men nå som jeg først har merket det skjer det relativt jevnlig.
 
Har tenkt litt på dette med hikking i dag, og tror dere ikke jeg kjenner det nå? Veldig små, rytmiske "hopp" (i mangel på bedre beskrivelse) på en måte. Hehe. Stilig. :D Aldri lagt merke til det før nå! :P
 
Ja :D hun hikker mye! Så mye at drt vises utenpå :?


Sent from my iPhone
 
Hikker her også, men ikke så mye som storebror. Han hikket i et sett :)


Sent from my iPad using BV Forum
 
Back
Topp