Hei Linni!!

Glad og lykkelig

Andre møte med forumet
Ser på bildet ditt at du har tatovering på magen! Det har jeg også, og er veldig spent å hvordan den vil se ut etter fødselen? Hvor langt er du på vei? Er det din første, eller vet du om andre som har født og hatt tatovering der? Lykke til vidre!

Stor klem
 
hei hei.
Det er min første med den tattoen på magen sist hadde jeg ikke den.
Nei jeg kjenner ikke noen andre som har hatt tatto der så jeg vet ikke.
Nå har jeg smurt min med en strekkmerke krem fra apoteke. Fikk beskjed om den trenger masse god fet krem som ga fuktighet.
Kremen heter Vichy action integrale vergetures. Koster mellom 200-300 kr. Husker ikke helt nå er så lenge siden jeg kjøpte den.
Jeg er nå 32 uker på vei så har noen uker til med at magen skal vokse [;)]
Er du gravid?? Hvis hvor lang da???
Masse lykke til [:D]
 
Takk for svar:) Ja, jeg er gravid. 20 uker på veg så magen er nettopp begynt å vokse for fullt. Har kjøpt en olje fra clarins på parfymeri som skal hjelpe mot strekkmerker, selv om mange sier det er genetisk om du får eller ikke. Skal se på apoteket om jeg finner den kremen. Takk for tipset! Så har jeg i alle fall prøvd, he, he.. Har en sommerfugl på akkurat samme sted som deg:)
Lykke til med graviditeten du også!!

Stor klem
 
Back
Topp