hei jenter

MNJ

Elsker forumet
nå er det en stund siden jeg har vært her inne!
 
her er alt bra, magen vokser og sjokoladeskatten min rører på seg og sparker.[:)] på mandag var jeg på første ultralyd og det var HELT FANTASTISK! skatten min dukket opp med en gang på skjermen og var helt turbo der inne! jordmor måtte le litt, for h*n va jammen vill. syntes det er helt utrolig at jeg ikke har merket mer av alle spark og bevegelser.
alt var helt bra og sjokoladeskatten var frisk og nydelig. det var godt å få bekreftet at alt er som det skal være![:D] termin ble flyttet til 16. november.
 
så overraska jordmor meg og sa at apparatet var helt nytt og at vi skulle slå over i 3D! jeg ble så overraska og kjempespent! hadde IKKE forventa meg det. men da slo sjokoladeskatten seg helt vrang og snudde ryggen til oss, ikke snakk om at h*n ville vise ansiktet sitt til oss, uansett hvor mye jordmor dytta og puffa på magen. måtte le litt for meg selv. sta liten skatt! det ble ingen 3D bilder med hjem, for vi fikk bare et diffust bilde av hånda til skatten[:D], men det gjør ingenting, jeg syntes det var stort nok å se min lille unge i svart hvitt jeg!
 
se så søt h*n er:
 
 
så koselig[:D] arti å få se i 3d da!!
ska på ul på tirsdag.. går bære å trippa før vi gler oss sånn.hehe..
 
Så koselig!!
Fikk dere ikke vite kjønn eller ville du ikke vite det?
 
så koseli det hørtes ut[:D]
 
det e jo berre sååå herlig å se d lille mirakelet på ul[:D]
 
Så heldig som fikk se skatten din i 3D!
Koz deg masse [:)]
 
Så gøy med 3d, og at alt sto bra til!![:)] De har ikke 3d her i kr.sand. Det er litt kjedelig...
 
så utrolig gøy!
masse lykke til videre[:D]
 
Hei på deg!!
 
Så flott at alt sto bra til.... Og heldige du som får se i 3D...her har de iallefall ikke sånt....
 
Back
Topp