Har du tenkt på navn?

Bonia

Elsker forumet
Har dere tenkt på navn til den lille? Og vil dere dele dem?
 
Vi har ikke diskutert noen navn ennå. Men jeg har diskutert litt for meg selv. Og liker Mie, Maja, Elise som jentenavn. Og Adrian eller Aron som guttenavn. Men sambo er nok ikke enig i alle disse iallefall.
 
Vi har egentlig hatt navn klart siden vi ble sammen :p Kjæresten hadde et guttenavn som han gjerne ville bruke den dagen han skulle bli pappa, og dette navnet likte jo heldigvis jeg også. Og jeg har hatt klart et jentenavn siden ungdomsskolen som han heldigvis også syns var veldig pent :D Men vi skriver likevel ned andre alternativer som vi kommer på underveis, da vi ikke vil bestemme oss helt før vi får sett den lille :)
 
Lyst å si navnet??
 
Lyst å si navnet??

Vi holder de to på toppen litt hemmelig foreløbig. Men kan si at andre vi vurderer er Lotte og Mari som jentenavn, og kanskje Andreas som guttenavn. Jeg finner så mange fine jentenavn, men syns det er vanskeligere med guttenavn..
 
Ja, har vel 2 jentenavn og 2 guttenavn klare, men vil ikke dele de ennå :)
 
Vi har snakka mye på navn, siden jeg var gravid før jul og..

Blant de vi har drøfta er:
Tage
Bo
Aune

Eila
Guro
Alise
Mari-Lill
 
Uff, denne gangen kommer vi til å slite mye mer enn sist gang iallfall...

Sent from my GT-I9300 using BV Forum mobile app
 
Har ikke diskutert noe navn enda.
Bl.a. fordi man ikke har villet forhole seg så mye til magehuset før etter 12 uker... :(
 
Vi har noen tanker, men vi er langt ifra enige. Guttenavn vi har tenkt på er bla a Runar, Helge, Sigurd. Av jentenavn liker vi (jeg) Sigrid, Maren, Mari. Vi han også snakket om Solveig.
 
Vi har ikke pratet så mye om navn enda. Sist begynte vi ikke diskusjonen før etter oul. Deler nok navnet her inne, men slekta må pent vente til fødsel ;)
 
Vi har gutte navn klart men ikke jente navn. Vi døpte babyen sist lenge før den ble født så når vi vet kjønn etterhvert blir vi enige om navn.
 
har bestandig likt navnet Emilian. Guttenavn er vel det eneste jeg har tenkt på. Men når det kommer til stykket og hvis det viser seg å være gutt , så må jeg si jeg et usikker likevel gitt :-p bra vi har god betenkningstid :-p
 
Emilian er kjempe fint! Sist sto det mellom Magnus og emilian... Da ble det Magnus emilian,- noe jeg angrer litt på siden jeg bare sier Magnus i hverdagen og emilian blir gjemt bort på en måte :/ skulle heller spart det til nestemann
 
Har mange jentenavn jeg liker, men mannen er ikke enig i alle. Har få guttenavn. Men vi har diskutert det lite så langt. Avventer det til etter OUL. Så kan vi konsentrere oss om ett kjønn, hvis de ser kjønn da.
 
Back
Topp