Da jeg var vikar i barnehage klatra barna (bortsett fra babyene) både oppi vognene selv og opp på stellebordet selv (de hadde trapp opp til stellebordet da).
Det er sikkert forskjellige praksiser på dette i alle barnehager rundt om
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Da jeg var vikar i barnehage klatra barna (bortsett fra babyene) både oppi vognene selv og opp på stellebordet selv (de hadde trapp opp til stellebordet da).
Da blir det faktisk Trailz likevel [emoji7] Samboeren syns ikke den tok for stor plass i bilen, pluss at vi fant en på salg, skal kjøpe idag!Ville bare si litt godt om Trailz alikevel jeg da. Er enig i at sportsdelen ser litt rar ut, men det er en vanesak.
Vi har trilla hver dag i all slags føre, og pappaen er også veldig fornøyd. Jeg er 170 og han er nærmere 2 meter.
Den er stabil, sportsdelen kan vendes begge veier (Veldig viktig for oss da en vogn hvor sportsdelen er vendt bort fra oss er utelukket, først nå ved 2 års alder vi har begynt å snu den til tider). I tillegg er det med babypute i sportsdelen, det er kjekt hvis man har en nysgjerrig baby sånn som vi hadde som vil opp for å se tidlig.
Vi var innom barnas hus her forleden dag og mens vi venta på hjelp så vi litt på vogner, og alle andre var for lave til pappaen. Greit at mange kan justere håndtaket, men det positive med trailz er jo at barnet kommer så høyt opp. Det har de i barnehagen også skrytt av, at det er så deilig med en høy vogn for å ta barnet inn/ut av vogna. I tillegg til at det er flott for kontakten mellom den som triller og barnet![]()
Vi er kjempefornøyde med vår! Håper dere også blir detDa blir det faktisk Trailz likevel [emoji7] Samboeren syns ikke den tok for stor plass i bilen, pluss at vi fant en på salg, skal kjøpe idag!
Vordende besteforeldre som skal betale for vogna, og de syntes ikke 10000 var mye [emoji85][emoji1]
Da blir det faktisk Trailz likevel [emoji7] Samboeren syns ikke den tok for stor plass i bilen, pluss at vi fant en på salg, skal kjøpe idag!
Vordende besteforeldre som skal betale for vogna, og de syntes ikke 10000 var mye [emoji85][emoji1]
Håper dere får masse glede av vognen! Det er noe eget med å ha babyen sin så nære som i TrailzDa blir det faktisk Trailz likevel [emoji7] Samboeren syns ikke den tok for stor plass i bilen, pluss at vi fant en på salg, skal kjøpe idag!
Vordende besteforeldre som skal betale for vogna, og de syntes ikke 10000 var mye [emoji85][emoji1]
Vi har en reisevogn i tillegg. Kjekt å slippe å ta med hele vognen når vi skal på tur, men jeg savner alltid det å ha lille nære.