Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

Vi skal heller ikke vite. Blir fin overraskelse ved fødselenTror det er gutt
Men jente er mer enn ønskelig. Helst begge to
![]()
Sist gang var jeg skråsikker på gutt, men fikk jente, og det var det jeg ønsket meg mest da.
Nå er jeg igjen sikker på gutt, men magefølelsen min er ikke noe å følgeNå hadde det derimot vært mer spennende med en gutt, men jente er også selvfølgelig mer enn velkommen.
Merker god forskjell på graviditetene allerede, ikke at det er noe nødvendig indikasjon. På denne tiden sist gang så var jeg veeeeldig kvalmen og hadde store og kjempevonde bryster.
Nå er jeg enda ikke kvalmen og merker ikke noe til brystene xsmile8
De sier at kvalmen ikke er noe indikasjon på hvilket kjønn man venter. Mens det er medisinsk bevist at når man går gravid med jente så vokser brystene mer enn når man går gravid med gutt, de har målt dette og kommet frem til at det er testosteronet man har mer av under graviditet med guttebarn som utgjør forskjellen. Blir spennende å se uansett![]()