Gravidfotografering

Ingen photosession her heller, har sett så mye ræl på ymse blogger at jeg tenkte det får holde med dem jeg har tatt med macen og de mannen har tatt innimellom :)
Ser liksom ikke tilbake på graviditeten som en fin tid, men som de vanskeligste mnd til nå. Men vi skal bestille nyfødtfoto og gi bort i julegaver ♡

Sent from my GT-I9305 using BV Forum mobile app
 
Vi gikk ikke til fotograf før ett års bilder med guttungen, så det blir det samme denne gang. tok noen fine bilder av guttungen når han var 6 uker så jeg tenkte å gjøre det samme nå. Fikk også en ramme som gave hvor en skal ha bilder fra hver mnd det første året, så jeg får se hvor flink jeg er til å ta bilder selv. Er dyrt å gå til fotograf så jeg får prøve selv. Har lyst å kjøpe speilreflex kamera å øve meg på bilder.
 
Har vært nå. Det kommer til å bli KJEMPEBRA :-D han var skikkelig flink han vi var til, og dette er noe vi aldri kommer til å angre på :-D

Sent from my GT-I9505 using BV Forum mobile app
 
Back
Topp