Gravidbok:)

Glemte alt sist jeg. Skulle skrive etter fødselen for det var for graviditet og tiden etter,sånn med ferdige spørsmål til å fylle ut. Når man fikk sove hele natten første gang etter baby og sånn.
I forhold til evt nytt svangerskap så er det greit å ha med hvilke plager man har og når de kom,for jeg husker ikke sånt i detalj.
Veldig fint å ha med magebilder,det var jeg ikke flink til å ta sist.
Så ser du hvordan magen vokser fra uke til uke.
 
Har å glemt alt fra forje svangerskap:/ denne gangen lager jeg bok:) har med bilder av magen, ul bilder, familie bilde, tanker innimellom.. Men er det noe mer dere ville tatt med?:)
 
Jeg har skrevet ned tanker til barnet,hva jeg føler osv.Lagt ved små historier og ul bilder :) Har ingen mage bilder eller plager skrevet nen.Men jeg burde vel kanskje legge til fødsels opplevelsene.
 
Back
Topp