Gravidbelte

Brukte sist, men vil ikke bruke nå :) leste noe forskning om at det ikke har noe å si, hvis man bare passer på å plassere bilens belte så langt nede som mulig :)
 
Bruker det ikke :) syns ikke det var ubehagelig med vanlig bilbelte sist, og forskning viser som sagt over ingen beskyttende effekt Bare å passe på å stramme selen godt over hoftekammene
 
Brukte det sist fra jeg syns det andre beltet ble ubehagelig. Nå syns jeg det av og til, men vil ikke ha det i bilen før jeg har fortalt at jeg er gravid o_O
 
Når jeg føler det avlaster. Husker ikke helt når det var de andre gangene, men ikke før godt ut i andre trimester tror jeg.
Bruker det primært for komforten uansett.
 
Jeg startet å bruke beltet når jeg syntes det ble ubehagelig å ha bilbeltet over magen. Kanskje rundt 3/4 mnd. Det er veldig behagelig å ikke ha en strap rett over den voksende magen!
 
brukte det sist pga mye kvalme gjorde at jeg ikke klarte å ha beltet nær magen så det hjalp å få det skikkelig ned...
 
Back
Topp