Gran Canaria

Sun_shine

Glad i forumet
❤ Oktoberbaby 2016 ❤
Sensommerbarna 2019
Noen som har vært i Puerto Rico på Gran Canaria i det siste ? Får man tak i taxier med bilstol til et 17 mnd gammelt barn? Eller må jeg ta med bilstolen?
Tror vi må ta taxi til stranden osv. Og frister ikke så veldig å gå å bære på bilstolen. Men må jeg så gjør jeg jo det.
 
Hei! Det er svært få taxier som har tilgang på bilstol. Når vi var i fjor, endte det med at taxisjåføren måtte hente sitt eget sete [emoji23] vi fikk kortet hans og han ble vår hele ferien så langt han kunne. Anbefaler å ta med eget sete [emoji1303]
 
Du må ha den med på flyet for å sikre barnet der også, og en på 17 mnd passer mest sannsynlig fremdeles i babystolen, så bruk den om du har den.
Ellers er det Britax Two way som passer best.
Du får ytterst sjeldent stoler som er bra nok, eller bakovervendt for den saks skyld, og som sagt må du sikre barnet på veien også. :)
 
Enkelte selskap leier ut som du kan ta med deg fra flyplassen som du evt kan sjekke opp :)
 
Back
Topp