Gråt!

  • Trådstarter Trådstarter Ingenbruker
  • Opprettet Opprettet
Helsesøstre er ofte en egen rase... De er bare sykepleiere med litt ekstra skule og praksis, og er altfor opptatt av å presse alle barna inn på den gjennomsnittlige kurven sin, og nåde om man faller utenfor kurven sin. Min erfaring er at de bruker for mye tid på på å kikke på dataskjermen sin om enn å faktisk se på barnet . Drit i henne.

Jr her gråter hun også, innimellom aner eg ikke hvorfor .
 
Storebror gråt hele tiden, lillebror gråter når han er sulten eller har vondt i magen. Men roer seg fort med litt trøst. Er to ulike verdener ;-)
 
Min gråter bare når han har vondt i magen, knirker stort sett bare når han vil ha mat, men om det tar for lang tid fra han sier i fra til han får mat kan han begynne å gråte, men utenom gråter han stort sett ikke
 
Jenta mi gråter lite. Kun når hun er sulten eller er oppmerksomhetssyk :)
 
Her er det stort sett gråt når han er våken, veldig frustrerende! Trolig kombinasjon av magevondt og sulten. Roer seg heldigvis så fort puppen er fremme. Huff, vi gjør så godt vi kan og gleder oss til vi får litt mer rutiner på plass :-)
 
Back
Topp