Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
her sto vi opp halv 8 egentlig for seint for og ordne tre barn på 30 min går utrolig dårlig..største begynner 08.10 på skolen ...jeg sitter her stup trøtt og vill ha 5 min og våkne på men mini hyler vil ingen ting og 3 åringen ,maser høl i huet. frkost skullen helst ha hatt frokost før man står opp...liksom høre nyhetene på tv er oppskrytt for 3 åringen må hyle over den ja jeg er sinnsykt sur om morgenen ..
God morgen
Her er det egentlig pappaperm, men han sover enda han, hehe, sliten pappa :0)
Jeg skal snart ut på shopping med broren min, må kjøpe bursdagsgave til mamma, så skal jeg på seinvakt etterpå.
Han en super duper fantastisk strålende dag alle sammen
God morgen!
Her våknet vi litt før 6 men utrolig nok sovnet vi igjen å sov nesten til 9!!!!! da ble vi vekket av telefonen....veldig deilig å sove så lenge!
Får kose dere med dupp,trenger d etter den tidlige morgenen ja