T Tinka 77 Andre møte med forumet 2 Mai 2006 #1 har 17 dgr igjen til termin. slimpropp gikk for tre dager siden. dagen etter fikk jeg tegningsblødning, og det har vart etpar dager. slim med brunt,gammelt blod. noen som har gått lenge før de fødte etter å ha fått tegningsblødning?
har 17 dgr igjen til termin. slimpropp gikk for tre dager siden. dagen etter fikk jeg tegningsblødning, og det har vart etpar dager. slim med brunt,gammelt blod. noen som har gått lenge før de fødte etter å ha fått tegningsblødning?
F Frøken X Flørter med forumet 2 Mai 2006 #2 hadde blødning for 1 mnd siden og slimproppen gikk for 14 dager siden. I dag er jeg 42+4. Hos meg går ting sakte men det er veldig individuelt. lykke til ;)
hadde blødning for 1 mnd siden og slimproppen gikk for 14 dager siden. I dag er jeg 42+4. Hos meg går ting sakte men det er veldig individuelt. lykke til ;)