En liten oppdatering i tilfelle det er av interesse
Har vært på min andre time idag. Begynte med å ligge på benken med varmepute på bekkenet, og etter 10-15 minutter masserte hun slik hun gjorde sist. Det gjorde ikke like vondt idag, litt fordi hun hadde varma meg opp først og litt fordi det faktisk hjalp det hun gjorde sist

Har også fått tre enkle øvelser jeg skal gjøre hjemme, helst hver dag

1: Ligg på rygg, med knærne bøyd sånn at du har føttene i gulvet men hverken lår eller legger når neddi (herregud så vanskelig det skulle være å forklare noe så enkelt??

). Så skal man løfte bekkenet noen cm opp fra gulvet, holde litt, og så slippe ned igjen.
2: Ligg fremdeles på rygg med bøyde knær. Løft ett kne opp mot magen, legg motsatt håndflate (høyre kne = venstre hånd og motsatt) mot kneet, og la kneet presse mot hånden din, akkurat som om hånden din holder igjen kneet som vil lenger opp. Hold litt, og så slipp ned. Gjenta flere ganger med begge kneene.
3: Samme stilling. Klem knærne sammen en stund, og så slipp.
Det er ikke nøye hvor mange ganger man gjør hver øvelse, men hun foreslo femten ganger på hver bare for å ha noe å telle på
