Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Men herre. Da har du lite å gjøre. Minner meg om Catfish på MTV. HahaHun lurte alle med å late som hun var en dame som prøvde å få barn. Husker hun prøvde en stund og ble så glad når hun endelig ble gravid, la ut bilder av babyen også når den "kom". Også la hun ut bilder av hun og mannen sin og de var så pene og mannen hennes var kjempekjekk husker jeg. Var mye annet hun løy om også, diktet opp et helt perfekt liv! Også visste det seg at det var en jente på ca 18-19 år som hadde diktet opp alt.. og funnet bilder på nettet! Husker ikke hvordan hun ble avslørt, men det var ganske sjokkerende. Hun var ei de fleste likte og hun var veldig aktiv i en lang periode!
De er litt i samme båt... "stjeler" gjerne bilder fra andre. Utgir seg for å være en helt annen enn den de er.Men herre. Da har du lite å gjøre. Minner meg om Catfish på MTV. Haha
En med forskjellige nick? Må prøve å følge med kjenner jeg, føler ikke jeg får med meg såntDet er ett troll her sol prøver seg igjen og igjen og igjen og det døvver jeg av!!! Hahaha alle som har sett det èn gang skjønner at det er samme person hver gang!
Til gjengjeld slippet du også å få høre at du ikke bryr seg om ungen din, fortjener at den dør når du kræsjer og gjør den ikke det bør bv ta den, om du spørr i uvitenhet om å snu en toåring, liksom.Hudflettet ble man vel ikke? Jeg syntes det bare var bra jeg, lærte utrolig mye!
Jeg vet rett og slett ikke om min eldste hadde sittet lenge bakovervendt om jeg ikke hadde vært her på bv på den tiden.
I dag kan man ikke si at det er uansvarlig å snu ett år gamle barn uten å bli fortalt at da er man ikke hyggelig![]()
De er som regel lette å gjennkjenne. samt at man ser fort hvem som er ute etter "bråk" og hvem som ikke er det.Det er ett troll her sol prøver seg igjen og igjen og igjen og det døvver jeg av!!! Hahaha alle som har sett det èn gang skjønner at det er samme person hver gang!
Man kunne meget mulig lære noe, og både bakovervendte og babybjørn er gode greier, men det var mye annet også. Rett og slett, våg ikke å være ny, våg ikke å ha en annen mening enn de disse sto for på noe som helst tema, uten å være veldig, veldig sterk og tøff, for det var et.... Det var et tøft tog som kjørte over deg om du sa et ord feil.
Mulig det, jeg følte det mer som at før var alle ute etter den som hadde en menig, nå er den som har en mening ute etter å krangle?Men nå er det slik at våg ikke å si i mot og hver uenig for da er du bare ute etter å krangle![]()
Jeg har aldri vært redd for å poste noe her inne, men jeg syntes det var mye lettere å ha en mening før.
Nå blir man beskyldt for å være ute etter en person, kverulere og bare lage bråk om man er uenig.
Det er ikke lenger rom for diskusjoner![]()
Hahah, var vel egentlig mere "Nåde deg om du var helt fersk punktum" !Var ikke mange som fikk innpass på generelt den gangen gitt. .
![]()
Men nå er det slik at våg ikke å si i mot og hver uenig for da er du bare ute etter å krangle![]()
Jeg har aldri vært redd for å poste noe her inne, men jeg syntes det var mye lettere å ha en mening før.
Nå blir man beskyldt for å være ute etter en person, kverulere og bare lage bråk om man er uenig.
Det er ikke lenger rom for diskusjoner![]()
Mulig det, jeg følte det mer som at før var alle ute etter den som hadde en menig, nå er den som har en mening ute etter å krangle?
Vet ikke.
Det skjer ganske regelmessig at jeg "må trekke meg tilbake " fordi jeg ikke orker å krangle mer, i en eller annen tråd som tar av. Da får jeg gjerne også høre mye an det som var før, men bare fra en eller to, ikke 10-15 som overgår hverandre, liksom.
Man kan gjerne diskutere, jeg liker å diskutere.Hvorfor kan man ikke diskutere? Hvorfor tåler man ikke at noen andre har en sterkere mening enn seg selv?
Jeg holder meg også bevist unna noen tråder, for jeg har f.eks veldig sterke meninger om bakovervendt sikring av barn og for meg finnes det ingen unnskyldning for å snu ett barn.
Nå kan jeg ikke si det lenger, så nå holder jeg meg ofte unna slike tråder.
Nå er det en som kanskje sier meningen sin og resten som bare "jatter" med for å ikke såre. Har blitt et slik kosemose forum
Mange forum som var mye verre en bv på den tiden, og jeg var ny engang jeg også. Har alltid følt meg godt tatt i mot, men jeg synes det er flott med en diskusjon og jeg har lært mye av det![]()
Så vi får bare være uenige om akkurat dette![]()
Nesten.Vi hadde ei i november 2010 forumet husker jeg som "gikk gravid med tvillinger"
Født for tidlig osv. Da første man etter henne fødte på samme sykehus viste det seg at det ikke lå noen med fortidligfødte tvillinger der.. Kom til slutt for en dag at alt var fake...
Enig med deg.Hvorfor kan man ikke diskutere? Hvorfor tåler man ikke at noen andre har en sterkere mening enn seg selv?
Jeg holder meg også bevist unna noen tråder, for jeg har f.eks veldig sterke meninger om bakovervendt sikring av barn og for meg finnes det ingen unnskyldning for å snu ett barn.
Nå kan jeg ikke si det lenger, så nå holder jeg meg ofte unna slike tråder.
Nå er det en som kanskje sier meningen sin og resten som bare "jatter" med for å ikke såre. Har blitt et slik kosemose forum
Mange forum som var mye verre en bv på den tiden, og jeg var ny engang jeg også. Har alltid følt meg godt tatt i mot, men jeg synes det er flott med en diskusjon og jeg har lært mye av det
Så vi får bare være uenige om akkurat dette![]()
eller "BVdamene gjør ting de ikke kan"har vært medlem siden 2009,, savner de crazy trådene på generelt..ikkje bare troll men generelt oppheta diskusjoner![]()
Jeg savner også alle trådene. Det var sikkert 30 tråder på en kveldhar vært medlem siden 2009,, savner de crazy trådene på generelt..ikkje bare troll men generelt oppheta diskusjoner![]()
De var artige. Eller alle tråder hvor man bare la til helt meningsløse bilder fra Googleeller "BVdamene gjør ting de ikke kan"![]()