forum for skrullinger???

lillemolla

Gift med forumet
Jeg har vært medlem av babyverden siden i sommer og har synest det har vært kjempekos her.....men... idet siste så syns jeg det virker som om mye av det som er kommet inn har vært laget av useriøse personer som egentlig ikke er gravid (eller i det hele tatt prøver) som er inne her for å lage kvalme....alle husker barnepornodebatten i forrige uke + denne er jeg gravid-tråden osv....jeg må ærlig innrømme at jeg på en måte tar alt for god fisk og tror spm er reelle til jeg ser at de er blitt avslørt av dere andre..( føler meg litt dum til tider).hvordan skal vi bli kvitt disse personene???? Jeg er dritlei av all diskusjonene det fører med seg og at vi en dag henger ut personer som faktisk kommer med reelle vanskelige spørsmål....[8|]
 
Joda, må si meg enig i at det skjer mye rart..

Men det er så lite vi kan gjøre med det. Hvem som helst kan registrere seg. Der er ingen som kan kontrollere om den som registreres er gravid, prøver eller har barn. Kan jo ikke akkurat tisse i cd-rommen.. (hihi)

Og siden vi sitter foran en pc-skjerm så blir det lettere å "lure" folk, og lettere å si ting rett ut, for man sitter og er anonym.
Dessuten er det jo veldig lett om feil-formulere seg, og andre tolker det på andre måter. Og det blir misforståelser. Skal ikke være enkelt! Men det er vel forumverdenen ja..

[&:][&:][&:]
 
Hvem er det som er useriøs her inne??
Har dere noen navn??? Jeg har ikke fått med meg noen av de tema jeg [:-]
 
Hjelp denne personen kan ikke ha det helt bra.
Er ikke mye gøy [&:]
 
endelig fant jeg en plass som jeg kan gå inn å se på ting og der folk er seriøse. men merket at det ikke var alle. det går ikke ann å kjenne noen klump så tidlig. hadde ikke hun en unge fra før? da burde hun vite dette. og hvorfor vil noen legge så mye ut om seg selv med en gang?
håper de som ikke er seriøse ikke kommer inn her for håper jeg kan komme inn her og prate resten av svangerskapet.[:D]
 
For å si en ting. Så kjenner jeg igjen hun der med en gang.
Jeg har nå vært medlem siden mai og hun hident, Roar'n, graapus som hun kalte seg for da var her i juni å lagde mye styr og kvalme og det hun gjør er å skrive om de samme tingen om og om igjen.

Det er bare ikke til å ta feil av!
 
nå vet jeg ihvertfall hvem som lager kvalme her inne da...
 
Back
Topp