Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Til dere som har barn fra før eller allerede har delt nyheten med venner og familie - hvordan fortalte dere det? Skal fortelle foreldrene mine og broren min det i påska, og prøver å finne på en morsom måte og gjøre det på. Tips mottas med stoor takk!
Her har vi valgt å pakke inn 2 bodier, en med 'jente' farge og en med 'gutte' farge, og litt sjokolade i et påskeegg også har vi skrevet en lapp hvor det står ' Hva tror du det blir?' Lykke til
Tenkte å gi påskeegg til brodern, kjøpe en smokk og knyte fast et kort til den og skrive inni: "Hei onkel, kan du passe på denne for meg til jeg kommer i November? Hilsen knøttet i storesøster sin mage " og putte i påskeegget hans blir gøy å se reaksjonen.