Forfall...

AnnLykkelig

Juni12s Inkluderende
VIP
Aprilbarna`15
Må le litt! Jeg har aldri hatt så lange negler på hendene som jeg har nå før, rett og slett fordi jeg ikke har hatt tid til å klippe dem, øyenbrynene min skulle vært nappet for flere uker siden og er ikke ofte jeg har tid til å barbere leggene lenger :p Føler meg som den "dassen" om dagen :p
 
Da er vi to!! Bortsett fra at neglene mine dessverre aldri blir lange. Var kronisk neglbiter i mange år, og da jeg endelig klarte å slutte, begynte jeg å rive de av istedet :(
 
Kjenner igjen den følelsen, vil ha spa dag for å freshe opp hele meg og få vekk ALT uønsket hår :D hehe
 
Samme her! Fikk omsiiiider tatt brynene før dåpen..Og måtte faktisk barbere leggene; for hårene hadde blitt så lange at de stakk ut på utsiden av strømpebuksa! Jada....
 
Huff ja, det er ikke like prioritert lengre ;-) Savner å få tid til å barbere alt når jeg først er i gang, og leggene ser ikke ut, de blir liksom glemt... Tror jeg må pappaen i huset til å se etter ungene en kveld så jeg kan okkupere badet og stelle litt på meg selv :-)
 
Barberhøvel hva er det? ;p Skulle vært gjort en innsats med den jeg og.. Men det blir med tanken. Neglene klipper jeg da, for jeg vil ikke klore ungene ;p
 
Her er faktisk høvelen framme hver dag, og neglene lakkes minst en gang i uka. Men jeg føler jeg må det for ikke å føle meg helt jævlig.. Har blitt så tjukk og dvask og fæl :(
 
Jeg har nappet bryna, neglene er ordnet og lakkert ( de tar dem hver uke),baberer armhullene annenhver dag,  men leggene der imot er fulle av hår, jeg bruker epilatur, så det tar litt tid se, jeg skal ta de til uka.. ;)
 Jeg har litt hårvekst som skal farges, og må sikkert klippe det snart, men mister så mye hår at jeg ikke orker å gjøre noe med..
 
Kjenner meg igjen ja.
Det som er litt synd også er at etter at vekta gikk opp iløpet av graviditeten, så føler jeg meg ikke akkurat så veldig "hot" at det gjør noe heller.
Føler at.. joa, jeg kan godt barbere leggene, men jeg har fortsatt en laang vei å gå..
 
 
Glemte å ta med meg barber høvel, og det eneste de har her i Rashid er hårfjerningskrem, hmm som ikke funker så bra!!! venter på bil og penger så vi kan reise til alexandria og gjøre stor shopping :D haha da skal mannen passe Amina mens jeg koser meg i dusjen og får freshet meg opp litt ja!!!
 
Barberte leggene i sta, skulle ha på strømpebukse, og hadde jeg ikke gjort det hadde beina sett ut som en feiekost........ Tenkte på det i dusjen, når barberte jeg de sist, jeg huska faktisk ikke, sier vel litt?
 
Med unntak av at jeg faktisk innvilget meg en fantastisk herlig spatime denne uka, er det ikke mye annen pleie jeg får :p Rekker det liksom aldri  Enkelte dager er jeg stolt av meg seg som kom meg i dusjen liksom..  
(Ikke fordi jeg kun går i dusjen enkelte dager, men fordi det enkelte dager er en utfordring å få det gjort :p)
 
Er litt godt å høre at jeg ikke er den eneste! Men men... Når man har barn må man jo sette dem først! Men litt egenpleie innimellom hadde ikke vært dumt heller ;)
 
Jeg fikk tatt leggene i dag heldigvis, siden jeg skulle i svømmehallen med storebror... Ellers hadde jeg nok sett ut som en mann med ammepupper! ;p For her var det jammen langt inn til leggen! ;o
 


Klatremus Lillemann skrev:
Jeg fikk tatt leggene i dag heldigvis, siden jeg skulle i svømmehallen med storebror... Ellers hadde jeg nok sett ut som en mann med ammepupper! ;p For her var det jammen langt inn til leggen! ;o


Veldig glad jeg har lyst har hvis ikke hadde vel hele badet sett svart ut etter meg idag bruke vel nesten 1 time, huff og det uten å ha tatt øyebryna mine. 


 
enda godt je ikke er alene om dette... nå fikk je jo fiksa på sveisen som minna mere om ei trollkjærring, fikk tatt værste skogen på legga og under arma før babysvømmingen(kom merkelig nok på det før je dro).... men det er liksom ikke prioritert om dagen.....
 
Hehe.. Kjenner meg igjen ja! Hehe.. Fikk tatt meg et bad her om dagen (HERLIG!!!) =D Samboern er ikke helt trygg på å være alene enda, så da blir det som regel en kroppsvask et par ganger i uka =P
 
Back
Topp