For en opplevelse

gravidsol

April 13 FTW :D
Er sikkert ikke så veldig kult å lese om sexlivet til folk, men dette må jeg bare få ut av systemet. Er helt i himmelen

Helt siden jeg ble gravid, har det vært umulig å ha sex. Det har vært så ufattelig vondt at jeg har begynt å grine hver gang vi har prøvd. 

I går fant jeg ut at vi SKULLE prøve en gang til. Det er ikke lett å gå 6 måneder uten sex altså! For første gang gjorde det ikke ondt. Har aldri opplevd sex slik før. 
Det var en helt annen verden av sex. Jeg vet at gravide opplever sex på en annen måte for det er mer følsomt og sånn, men jeg hadde ikke forestilt meg noe slikt! 

WOW!! Endelig er sexlivet til meg og min mann tilbake! 

Sorry jenter, men jeg måtte bare :P 
 
Så deilig!!!

Her har sexlivet vært på topp hele tiden. Nice!!
 
Ja men så bra for dere dah :)))))
 
emoticon
 
Så bra! Nyt det masse ho ho!
 
Hehe!!! Så bra!!!
 
6mnd uten :/ hadde dødd jeg! deilig at det funker for dere nå da :)))) Nyyyt det!
 
For en fantastisk opplevelse - heldiggrisen

Eg synst det rett og slett er ubehagelig å ha noko som helst "oppi der" og det setter en sterk stopper for et god sexliv
 
Jeg får vondt av ALT... så her må nok ungen komme seg ut og sårene gro før det blir han sin tur :S Trist egentlig, hadde jo nettopp kommet i gang igjen når jeg ble gravid:p
 
Jeg skjønner hva du mener!!! Her har sex vært vondt og ikke noe jeg har hatt lyst på leeenge, men nå i helgen så tenkte vi vi skulle prøve igjen og da var det plutselig skikkelig bra :-) gøy! Tror det kommer litt ann på dagsformen...neon dager gjør alt nedentil bare vondt mens andre dager er det som før eller bedre ;-)
 
Back
Topp