Enbabytakk26
Flørter med forumet
Hei damer. Lurte litt på hva deres tanker er rundt folsyre etter uke 12? Står overalt at det er frem til uke 12, men ser ikke problemet med å fortsette? 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Er vel ikke mye problem med å fortsette, men samtidig lite grunn til å gjøre det. Det skal tas for å støtte lukking av nevralrøret, og da dette lukkes innen uke 12 har det ikke mye hensikt å ta etter - hvertfall så fremt en har et normalt godt sammensatt kostholdHei damer. Lurte litt på hva deres tanker er rundt folsyre etter uke 12? Står overalt at det er frem til uke 12, men ser ikke problemet med å fortsette?![]()
Jeg står på det fast da jeg alltid har mangel på det.Hei damer. Lurte litt på hva deres tanker er rundt folsyre etter uke 12? Står overalt at det er frem til uke 12, men ser ikke problemet med å fortsette?![]()
Tror jeg har litt under en mnd igjen med tabletter.