flere med bleiesluttere?

håper på skatt4

Glad i forumet
Jeg ahr en gutt på 2.5 år som slutta med bleien i sommer.synes det var ekkelt å bæsje på do,men med premiereing ble det supert og nattbleien ville han ikke ha etterhvert,men nå de siste dagene denne uka har han tisset seg ut hver natt?kan det være at han er sliten etter banehagen som gjør at det slipper lettere?
Hadde sitt første uhell i barnehagen i dag da han ikke rakk doet for å bæsje da det var ute.er så redd for at det sklir ut liksom...men vet han er flink til å være 2.5 år.De siste to dagene når han blitt hentet og de har vært ute har det vært tiss i trusa sånn mere enn bare bittelitt liksom..
 
hmm, jeg har ikke noe svvar på det du lurer på, men dytter :)

mali har vært bleiefri i 2 uker nå :D
 
Hurra for Mali:)
Sprøsmålet var vel egentlig om det er normalt med litt uhell både bæsj og tiss?:)
 
lurer på om våre er ca like gamle, gutten min slutta uansett med bleie (på dagen) når han var bittelitt over 2 år, han klarer ikke alltid rekke doen når det kommer til bæsjinga (ganske skjelden egentlig), og han har stadig noen tisseuhell, det er HELT normalt!
 
Back
Topp