Fisj....

August16spire

Elsker forumet
Ble operert igår, det de trodde var en betent kjertel viste seg å være en hematom (blodansamling) atmed skjeden. De skjærte opp og tømte og sydde. Er så utrooolig øm nå og sår, og ikke minst sliten. Mamma er heldigvis sammen med meg idag da mannen begynte på jobb idag. Noen andre som har gjort dette før og hvor lenge var dere øm?
 
Neioffa! Har ikke vært borti dette! God bedring ❤️ godt og få hjelp av mamma ❤️
 
Uffda, men godt å være ferdig sikkert! Ømheten går fortere over når det er et hematom som er tømt enn om det hadde vært en betent kjertel vil jeg tro, da måtte du kanskje hatt dren osv. Heldigvis heles man nokså raskt der nede, så håper det går fort over. God bedring!
 
Takk dere :Heartred klarer foreløpig maks å stå 1 min før det kjennes ut som alt skal sprenges der nede, så satser på det er bedre imorgen.
 
Back
Topp