Noen som har tips om feriested eller land? Både for å oppleve ting og ferie for småbarnsfamilie. Hvorfor akkurat der?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Vi vil oppleve mest mulig samt kunne kose seg på stranda med bading. Vi pleier alltid å leie bil, atv osv for å komme oss rundt (samboeren klarer ikke buss osv, men han overlever med taxi). Vi har alltid brukt mye penger på ferie... På oss 2 kan vi bruke 20.000 til mat og lommepenger(utenom fly og hotellKommer helt an på hvor mye penger dere vil legge i feien, hva intresser deres har og når på året dere vil reise..
Har ikke hvert derSom familie elsker vi Mallorca! Perfekt for oss. Vi pleier å leie bil slik at vi kommer oss litt rundt. Da er det flere ting og oppleve. Og en kan bare nyte strandliv. Best av alt: ikke så lang reisetid
Har ikke hvert derHvor lang tid tar flyturen? Hva er moro å få med seg på den turen?
OkFlyturen tar ca 3 timer. Alcudia er perfekt. Langgrunne strender og mange restauranter og sjapper. Eller har vi alltid en tur opp til Palma. Akvarie og outlet der også. Tror det er rundt 1 t kjøring. Er også veldig mange fine småbyer å besøke. En kjører nesten øya rundt på en dag om en vil det.