Føler med deg! gjekk opp 20 kg forrige gang, og er på god veg denne gangen også[:(] gjekk fra 50 til akkurat 70 forrige gang. og hittil er eg allerede komt opp på 55! Kansje ikkje det værste, men ting skal jo av igjen og!
Så skjønner godt frustrasjonen din! trener du? [:)] eg har ikkje gjort det siden eg ble gravid, har hvert dårlig hele veien, men straks eg er på topp igjen, så skal eg begynne å trene litt![:)] Kiloane kjem nok på alikavel, men slik gjorde eg det forrige gang også, og etter ei lita stund var eg komt tilbake på normalen igjen! tok av 12 kg dei første 3 dagane, og det tror eg nok er en av grunnene til at eg var i bevegelse, og passa på ka eg putta i munnen.
Men ingen er like, noen går lite opp, mens andre går mye opp...eg er en av dei selv som går mye opp, men håper eg er like heldig denne gangen som sist, og går det fort av igjen!