Tror det er forskjellig. Har selv mistet i uke 8 og blødde som ved vanlig mens, ingen synlige klumper. Klarte meg fint med blod.Så trasig!
Eg ville nok prøvd å få til en UL før helga for å sjå om alt håp er ute. Evt få tabletter for å få ut alt.
Vil tru det skal komme en del klumper viss du er komt til veke 8.
Når eg mista i veke 12 var det så mykje som kom ut at eg måtte sitte på toalettet i 4t. Eg fyllte ei barnebleie på 5min. Sidan eg mista så mykje blod så kjapt måtte eg også innleggast. Men likevel var ikkje fostersekk ++ komt ut, så måtte få piller i tillegg.
Så, sjølv om det er frisk blod, så høres det ikkje ut som en komplett abort.
Eg ville sjekka ut så fort som mulig! ❤
Og eg håpar det framleis er liv i magen! Eg blødde endel med førstemann pga morkaka låg over mormunnen. ❤
Forskjellen var bare at jeg hadde vondt (aldri føler noe ved mens) og at jeg spottet i 2 uker etterpå. Tok en privat UL uka etter SA for å bekrefte at alt var ute.
Til TS. Anbefaler i hvert fall å dra til fastlege for å få sykemelding i 3-5 dager til de verste SA dagene er over.
Ellers som du sier, du kan bruke tirsdagstime for å undersøke hvordan ting ser ut.
