Første kynner!

Freyr

Forumet er livet
Julibarna2014
Woohoo! Hadde min første kynner igår kveld ;)

Hva man ikke gleder seg over når man er gravid. Måtte det komme mange fler så min livmor får trent seg opp til fødsel :D
 
Velkommen i klubben;) her startet de alt i uke 5. Slitsomt. Håper det bare ikke blir for ille. Ei venninne har hatt så sterke kynnere at hun måtte få noe for det for å ikke starte en fødsel da hun var halvveis i svangerskapet stakkar:/
 
Æ har knapt hatt kynnera i mine 3 svangerskap :) Kanskje æ får flere gangen her :) Sist gang æ va gravid så hadd æ visstnok kynnera når æ va t jordmora,men æ kjent dæm itj,men hu såg at æ hadd ;)
 
Ohhhh, allerede? Er ikke noe jeg gleder meg til akkurat... ;)
Ikke? Er helt greit så lenge de ikke er vonde.. Jeg hadde så mange forrige gang at de gikk over til regelmessige rier... Fikk beskjed om å ligge fullstendig i ro ;)
 
Veldig ubehagelige, og de kom med noen minutters mellomrom. De var faktisk vondere enn de effektive riene jeg hadde når jeg skulle føde ;)
 
Back
Topp