Føler meg..

Natepia

Glad i forumet
Veldig rar for tiden..
Samboer dro på jobb igjen i går,etter å ha vært hjemme i over en uke..endelig godt å få se han igjen..så nå blir han vel borte i 3 uker til..
 
Synes det er ganske tøft til tider når han er borte,er godt å ha han hjemme,å særlig på kveldene når man sitter her alene.
 
Akkurat nå føler jeg meg veldig trist,kjenner tårene bare presser på..
Har ikke så mange venner som har mulighet til å komme på besøk heller,de aller fleste venneparene har barn selv,så de må være hjemme med.
Men det er aller verst på kveldene å bare sitte her..
 
Samboer vurdere å finne ny jobb fordi at han er så mye borte,å han får ikke så mye i gjen for å være borte heller..
 
Ville bare få det ut,er tongt å sitte med det inne..
 
Off da [&o][&o][&o] Kn du ikke ta å dra til alle febjentene, litt hos hver jente, så går tiden kjempefort![:)]

Neida, jeg skjønner deg kjempegodt jeg[&o][&o][&o]
 
[:o][&o]
 
Uff trist å høre [:(] Dumt han er så mye vekke og dumt du føler deg ensom. Men hvis de andre har familier der mannfolkene er mer hjemme kan jo dine venninner kanskje komme til deg noen timer på en kveld? Fordele det litt utover ukene og kveldene f.eks?
Det skal ikke så mye til egentlig for å bli kvitt følelsen, føler eg hvertfall :)
 
Back
Topp