Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Mye de ikke spiserJeg føler ikke det neier noe jeg ikke liker men spiser det meste
det gjør sambo å
barna derimot
![]()
Jeppmen det kommer seg nok ettervert
![]()
Nei vi spiser stort sett alt begge to
Storebror var veldig kresen, men nå spiser han stort sett alt.
Lillegutt er ikke voldsomt gira på grønnsaker, men spiser noe. kommer an på hvor sulten han er hvor mye han spiser og hvor mye han piller ut hehe![]()
AltDet gjør det nok helt sikkert
Hva liker de ikke da for eks?
hehe ok skjønnerAltHahaneida men hverdag jeg sier hva vi ska ha så er det æsj.. Utenom pizza, lasagne og lapskaus
haha
Sambo er kresen på grønnsaker :/ ingen av oss er supergla i sjømat. Og det verste av alt: ananas.. Yuk![]()
Litthehe ok skjønnerMen de spiser litt uansett om de sier æsj eller
?
Det er bra da
Mannen spiser ikke brokkoli og blomkål og jeg liker ikke så mye sjømat...ellers så går vel det meste ned hos begge.
Det med grønnsaker er ikke like lett her alltid heller. Er deti gratenger og kuttet i veldig små biter går det stortsett greit.
Liker paprika og agurk godt da![]()
Åhh ja mannen er ikke veldig glad i mango eller reker når jeg tenker meg om, men han smaker hehe..
og ja enig, blander jeg det inn går i alle fall noe ned til lilleguttog i taco går det veldig greit! Stresser ikke så mye med det (men tilbyr alltid), storebror var vanskelig på det før da han var liten også, men det gikk over
![]()
Men du spiser kjøttkaker og kjøttbollerJa, jeg liker ikke leverpostei. Og ikke kaffeHeller ikke karbonader.
Samboeren min er altetende omtrent.
Eldste liker ikke spagetti a la capri i hvertfaller så mye.. endel grønnsaker hun ikke vil ha.
Liker ikke tomat. Eller paprika.
Bare hjemmelagde!Men du spiser kjøttkaker og kjøttboller?