Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Flere som har merket at rundt termin tid så har bevegelsesmønsteret endret seg?
For kanskje 2 uker siden så ble det mindre spark og bevegelse,-noe jordmor sa var vanlig med tanke på dårligere plass(så lenge jeg kjente liv hver dag-noe jeg har gjort). Men plutselig de siste dagene så er det masse bevegelser!! Noen andre som har opplevd det samme og kjenner seg igjen? Nå er jo babygutten plutselig veldig aktiv igjen,og kjennes ikke ut som han har dårlig plass plutselig..
Min har hatt forbausende stabil døgnrytme nå i sikkert over en måned. På formiddag er den kjemperolig. Nesten så man blir bekymret for om det går bra inni der, men kjenner litt svake bevegelser. Og på ettermiddag og kveld er det masse, kraftige bevegelser. Den treffer nerver som går i beina mine så jeg såvidt klarer å stå på bena til tider, og kjennes ut som den holder på å grave seg ut huff..
Skulle dette endre seg nå kommer jeg til å bli bekymret.