ENDELIG :D

miriamD

Elsker forumet
sitter å tenker fælt å ser på d som noe helt utrolig :D Men vi har faktisk akkuartt bikke over til JULI :D :D :D

Blir kjempe spennende fremmover å se babyene bare raser på i ene å andre eninga :D

Rekker garantert ikke følge med på alle som kommer å gratulere :) men jeg slenger nå ut en god felles GRATULERER JENTER  vi gjør en fantastisk innsats å klarer bære frem alle disse miraklene våre emoticon   håper alle som har født å skal føde får en god opplevelse å at vi får friske nussinne små nurk som vi skal dele både gleder å sorger med igjenom hele livet :D HELT FANTASTISK :D
 
Ja, nå blir det spennende å følge med!! Ønsker alle masse lykke til!! Regner med at jeg blir en av de siste, og jeg skal nok følge med! ;)
 
Veldig rart at vi plutselig er i måneden vår ja!!! Det virket så langt borte en stund, men nå er det ikke mange ukene før alle har babyene sine herSlenger meg på og ønsker alle lykke til med fødsler:)
 
Lykke til med fødslene til dere alle sammen! Det er helt fantastisk å få sitt litla gull opp på brystet:D Gled dere, nå er det ikke lenge igjen!
 
Verkligen, endelig juli! Håper på mange flotte babys! Lykke til alle :D
 
Back
Topp