El-test fra butikk?

Nysgjerrig skeptiker

Forelsket i forumet
Har skjønt at det er mange preferanser på g-test.
Er det også slik på el-test? Hvis ja, hvilke bør jeg gå for? Jeg har de fleste tenklige dagligvarer i nærheten og apoteker.

Og en annen ting: jeg har en pk digital el CB(?) test (uåpnet 10pk) som har gått ut på dato, er det bare å hive, eller hva er evt konsekvensen om de brukes?
 
Jeg syns Make Sure er billig og bra. Mener å huske fargestoffet på dem trakk gjennom fortere enn Babyplan
 
Har brukt masse forskjellige el tester, tilogmed slike billige kinatester (som eg ikkje viste var det når eg bestilte:hilarious: ) og dei har funka heilt utmerka dei altså. Så trur ikkje det e samme greie med EL-tester som GT.

Datoen er jo ikkje "kast etter", men at dei ikkje garantere for utfallet. E dei oppbevart tørt, mørkt og jevn temp er sjansen svært god for at de funke utmerka:happy:
 
Back
Topp