Easygrow grandma

Klarforbaby

Elsker forumet
Marsboerne 20 18
*Aprilbaby 2018*
Jeg husker at det var flere her inne som kjøpte denne posen. Er dere fornøyde? Vurderer denne posen - syns den er såå fin! Syns den virker grei i og med at man kan ta ut dynen og bruke den som vårpose også!

Men - hvor lenge holder den? Kan man faktisk bruke den til babyen er 3 år slik som det står på nett?? Er det forlengerledd på den da eller?
 
Har! Eeelsker den :D

Hvor lenge vet jeg ikke. Hadde den med dyne i i mars + april. Tok ut dynen og hadde uten i mai+juni
Så byttet jeg til easygrow lite eller hva den heter. skal ha den i vognen igjen nå. Så putte i dynen igjen når det blir kaldere
 
Ønsker meg :-)
 
Jeg har den. :) brukt den omtrent helt siden fødselen. Ute dyna I sommer da. Og tok den ut på de aller varmeste dagene. Men nå er både pose og dyne på plass igjen. Veldig glad I den. Men kommer til å kjøpe en "vanlig" dun pose utenom pga eg savner åpningen I midten. Og for da kan vi ha en "fast" til trillen også :)
 
Då har jeg kjøpt og jeg bare elsker den :-)

Den er lang så tror nok vi kan ha den lenge.

Har dyna i nå og hun er kjempe god og varm når hun sover ute i kun inne klær og tynn lue i blæsten :-)

Absolutt og anbefale !!
 
Back
Topp