Du som snoker!!Se her:

MissIndependent

Gift med forumet
 
 
jeg er en snok.hahaha
 
Jeg leste snorker, og tenkte Hva?? Siden det stod så SE HER!! [:D]
Ikke at jeg snorker men...

Ja, dre snokerer VEKK med dere!!!
 
Jeg mente den personen som snoker på meg da,men er det flere som snoker på andre her inne så sier jeg der samme til de!!
Get a life!!!!!!!!!!!
 
Hvordan vet dere egentlig at noen snoker? :p
  Jeg aner ingenting jeg, tror ikke noen snoker på meg?:p
Hvordan merker dere det egentlig?  Jeg skjønner liksom ikke hvorfor noen vil inn på et mammaforum for å snoke?[&:]
 
ORIGINAL: Miss Gilmore

Ikke for å være ekkel eller noe, men BV er et åpent forum. Hvem som helst kan være her. Det er ingen regler på det dessverre. Så dersom man er plaget av noen så kanskje man skal vurdere å være litt mer anonym.


Jeg er veldig klar over at dette er et åpent forum,og jeg legger heller ikke ut så innmari mye privat info om meg selv(kanskje litt før)
Det er ikke det som er poenget heller,jeg bare fatter ikke at noen som IKKE har noe interesse av å være på et babyforum,gjør det BARE for å se hva noen skriver her inne.
Jeg skjønner det hvis man er aktiv her inne,og titter på andre termin forum osv,greit nok.

Dette var også ment litt mer som en "spøk" da.........
 
Back
Topp