Drikkevaksine

Ikke merka noen forskjeller fra vanlig adferd. Gikk helt fint med vaksine.
Hun har litt magevondt fra før av, og ikke sett noe forskjell i den.
 
Merka ingen forskjell etter drikkevaksina :)
 
Den største av dem merka vi ikke noe særlig på annet enn at hun fjertet mye mer enn før, mens hu minste var meget irritabel og sleit mye med magen. Vi ser litt samme tendenser nå etter andre dosen i dag.
 
Merket ingen forskjell, hverken på lillebror eller på storesøstrene da de fikk den i sin tid.
 
Merket forskjell med flytene neon gul avføring og enda mer luft enn vanlig så tok nesten ikke puppen i noen dager og trur det var fordi han var full av luft. Og mer uro enn vanlig.
 
Mer uro, sov i kortere strekk og litt slapp dagen etter og tarmproblemer i fire-fem dager, mer luft, løs, vannete avføring og en del neongul slim-aktig avføring, samt mye vanlig bæsj. Han var nok ekstra uheldig med bivirkninger her :/
 
Tok den i går. Det virket som om han hadde mer vondt i magen enn vanlig i går kveld og i natt, men i dag har vi ikke merket noe spesielt.
 
Merket ingen forskjell :happy:
 
Back
Topp