Drikke

tuffeluff

Elsker forumet
Marsipanene 2019
Heisann :)

Jeg drikker stort sett vann, men innimellom får en jo lyst på noe med smak i/på..

Men jeg vil ikke ha lettprodukter grunnet aspartan og mye kunstige tilsetninger, drikker heller ikke noe med kullsyre da jeg hikker sånn av det :P

Finner ikke saft i butikken som inneholder vanlig sukker lengre..

Noen kloke tips?
 
Heisann :)

Jeg drikker stort sett vann, men innimellom får en jo lyst på noe med smak i/på..

Men jeg vil ikke ha lettprodukter grunnet aspartan og mye kunstige tilsetninger, drikker heller ikke noe med kullsyre da jeg hikker sånn av det :p

Finner ikke saft i butikken som inneholder vanlig sukker lengre..

Noen kloke tips?

Lerum har masse forskjellig saft med sukker. Så se etter Lerum :)
Hvis du vil kose deg med noe, synes jeg Ringi eplejuice eller tilsvarende på glassflaske er veldig godt. Selges på litt større matbutikker.
 
På vinmonopolet har de flere alkoholfrie varianter, eplemost, vin, cider (men det har jo kullsyre igjen) Og det fins fortsatt saft med sukker i butikkene, her jeg bor har Roma en god bringebærsaft, selges på Coop extra, fins både med og uten sukker.
 
Solbær/bringebær/jordbærsirup fra lerum eller bringebærlimonade fra jacobs (står ofte i fruktavdelingen sammen smoothier) :)
 
Back
Topp